Wendre Přikrývka DreamPro: Dokonalý spánek s rozměry 140 x 200 cm!

Přikrývka DreamPro od Wendre je skvělou volbou pro všechny, kteří se chtějí ráno probudit vyspaní a plni energie.

Tato přikrývka je vyrobena z husté vazby vláken, která jsou 200x tenčí než lidské vlasy. Díky této struktuře materiálu poskytuje 100% ochranu před roztoči domácího prachu a jejich trusem, který je hlavní příčinou alergií. Vrchní materiál je z protiprachové patentované tkaniny Evolon (73 % polyester, 23 % polyamid) a je jemný a příjemný na dotek. Tento materiál je velmi odolný a lze ho mnohokrát prát při vysokých teplotách.

Velkou výhodou této přikrývky je, že je prošívaná a prodyšná, díky čemuž výborně reguluje vlhkost. To znamená, že se vám pod ní nebude nadměrně potit ani v létě, a naopak udrží vaše tělo příjemně teplé v zimě.

Protiprachová a antialergenní

Wendre Přikrývka DreamPro je protiprachová a antialergenní.

Díky tomu, že je vyrobena z husté vazby vláken, která jsou 200x tenčí než lidské vlasy, poskytuje 100% ochranu před roztoči domácího prachu a jejich trusem. Tento materiál je velmi odolný a lze ho mnohokrát prát při vysokých teplotách. Prošívaná přikrývka je zároveň prodyšná a výborně reguluje vlhkost.

Jemná a příjemná na dotek

Wendre Přikrývka DreamPro je jemná a příjemná na dotek.

Výrobce použil vrchní materiál z protiprachové patentované tkaniny Evolon (73 % polyester, 23 % polyamid), který je jemný a příjemný na dotek. To znamená, že se pod touto přikrývkou budete cítit příjemně a pohodlně.

Recyklovatelná výplň

Wendre Přikrývka DreamPro má výplň z 100% recyklovaného vlákna.

Výplň tvoří 100% recyklované vlákno HCS (polyesterové vlákno s příměsí silikonu, vroubkované, elastické, recyklované). Díky tomu, že se jedná o recyklovaný materiál, je tato přikrývka šetrná k životnímu prostředí.

Na stránkách eshopu Esrom si můžete tuto přikrývku zakoupit za velmi dostupnou cenu. Takže si užijte dokonalý spánek s Wendre Přikrývkou DreamPro o rozměrech 140 x 200 cm!

Wendre Přikrývka DreamPro

Wendre Přikrývka DreamPro je vyrobena v Evropské unii, výrobek je opatřen certifikátem Öko-Tex Standard 100 – což je záruka kvality a bezpečnosti výrobku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.