Tmavě červená lenoška Cosmopolitan Design Bali – dokonalý kousek pro levý roh

Zažijte pohodlí jako nikdy předtím


Máte občas chuť zabalit se do deky a celý den jen tak polehávat? Lenoška Bali je tu přímo pro vás! Tento kus nábytku nejenže poskytne dokonalé místo k odpočinku, ale zároveň svým designem dotvoří váš interiér.

Robustní a jemná tkanina 100% polyesteru


Její béžový povrch je tvořen elegantní strukturovanou tkaninou. Vlákna jsou ze 100% polyesteru. Díky nim je lenoška robustní a zároveň jemná a příjemná na dotek. V balení naleznete i jeden dekorativní polštář s rozměry 54 x 17 x 17 cm ve stejné barvě, který lenošku ještě více zútulní.

Zakoupíte na srovnavacnabytku.cz


Jestliže se vám líbí nábytek od Cosmopolitan Design a zvláště pak tato úžasná lenoška Bali, pak ji můžete zakoupit na srovnavacnabytku.cz. Na této internetové stránce najdete nejen tento kousek nábytku, ale také mnoho dalších modelů od stejné značky, které se vám mohou líbit.

Poznejte komfort s Cosmopolitan Design:

Tmavě červená lenoška Cosmopolitan Design Bali

Přidejte eleganci do vašeho obývacího pokoje
Pro zajímavost dodáme, že tato lenoška je ideálním kouskem pro levý roh. Nejenže se tak dokonale hodí do obývacího pokoje, ale zároveň si tuto lenošku zamilují i vaše návštěvy. Tmavě červená barva dodá pokojům pocit elegance a extravagance.

Udržování lenošky
Při udržování lenošky poradíme s použitím speciálních prostředků na čištění nábytku. Díky použití správných prostředků na čištění se vyhnete poškození povrchu či riziku vzniku skvrn.

Vyzkoušejte tuto úžasnou lenošku pro radost a pohodlí v jednom. Zaměření pro pravou stranu jsou samozřejmě také k dispozici. Zakoupit ji můžete na výše zmíněné stránce srovnavacnabytku.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.