Stylový noční stolek TEKOBA v antracitovém provedení od ASIR

Noční stolek TEKOBA od ASIR TEKOBA je skutečně nápaditým kouskem nábytku. Jeho antracitové provedení mu dodává moderní vzhled, který se hodí jak do moderních, tak i do klasických interiérů. Pokud hledáte noční stolek, který poskytne dostatek úložného prostoru a bude zároveň stylovým doplňkem vaší ložnice, může být právě TEKOBA tou správnou volbou.

Vyrobený noční stolek v dekoru antracit

Tento noční stolek je vyroben z kvalitních materiálů. Jeho desky jsou 18 mm silné a jsou pokryté 100 % melaminem v dekoru antracit. Díky tomu je stolek odolný a snadno se udržuje v čistotě. Je také doplněn o černé úzké kovové vzpěry, které mu dodávají moderní vzhled.

Stůl měří šířku 42 cm, hloubku 41 cm a výšku 52 cm. Jeho odkládací plocha je vyvýšená, což umožňuje snadný přístup k věcem, které na stolek odložíte. Díky rozklápěcím dvířkům máte také k dispozici úložný otvor, který můžete využít například k uložení časopisů, knih nebo dokonce i notebooku.

Stolek jako kabina nákladního vozu

Jak jsme již zmínili v úvodu, noční stolek TEKOBA může určitě oslovit milovníky nákladních aut. Při troše fantazie totiž může být tento stolek jako kabina nákladního vozu antracitové barvy. Pokud tedy hledáte stylový noční stolek, který bude mít osobitý vzhled, může být TEKOBA tou pravou volbou.

Noční stolek TEKOBA

Noční stolek TEKOBA je skutečně jedinečným kouskem nábytku, který by mohl ozvláštnit každou ložnici. Pokud se vám líbí jeho moderní vzhled a praktické vlastnosti, můžete si ho zakoupit na srovnavacnabytku.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.