Stylová zlatá nástěnná lampa TooLight KINKIET STYLE VI

Poohlížíte se po nějakém moderním kousku do své domácnosti, který vám nabídne i tu praktickou stránku? A co takhle pořídit si svítidlo? Krásnou nástěnnou lampu Kinkiet, která v sobě snoubí vše, co od ní chcete. Jemné linie a elegantní zaoblení dohromady nabízí příjemný dekor, který padne snad do každého stylu a místnosti. Dva světelné body nabídnou sekundární osvětlení, které využijete například u práce nebo čtení.

Nástěnná lampa TooLight KINKIET STYLE VI

Vyrobena z odolného materiálu

Nástěnná lampa je vyrobená z pevného a odolného kovu, který brání drobným oděrkám a škrábancům. Dvě stínidla jsou vyrobené ze skla. Tvar kopule vypadá velmi originálně a doplní jej zlatá konstrukce. Díky tomu se hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny a dalších místností. Žárovky v maximálním výkonu 25W nejsou součástí balení a je potřeba je pořídit samostatně.

Specifikace produktu:

  • Stínidlo ve tvaru kopule
  • Moderní vzhled
  • Jemné zaoblené hrany

Takže pokud hledáte moderní nástěnnou lampu, která vám nabídne nejen estetickou, ale i praktickou stránku, podívejte se na nabídku našeho e-shopu a vyberte si tuto stylově zlatou lampa TooLight KINKIET STYLE VI.

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.