Stojící poštovní schránka v Tokiu v antracitovém provedení se dvěma nohama

Nástěnná poštovní schránka řady Stilista v moderním designu nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše dopisy a pohlednice. Schránka má velký otvor na dopisy a je tedy vhodná i pro velké dopisy a silnější obálky. Jsou tak chráněny před povětrnostními vlivy. Díky dodávanému montážnímu materiálu schránku sestavíte rychle a snadno.

Úložný prostor a velký otvor na dopisy

Schránka nabízí dostatek úložného prostoru, takže se vám do ní vejde mnoho dopisů a pohlednic. Navíc má velký otvor na dopisy, takže můžete bez potíží poslat i větší obálky nebo silnější materiály. Tímto způsobem nebudete muset váhat, zda vám do schránky padne doručená zásilka. Schránka je navíc uzamykatelná, takže se nemusíte bát, že by byla přístupná pro neoprávněné osoby. Její zamykání je velmi jednoduché, stačí otáčet klíčovým zámkem.

Montáž a praktické nohy

Díky dodávanému montážnímu materiálu máte schránku rychle a snadno sestavenou. Navíc vám dodáváme praktické nohy, díky kterým můžete schránku umístit samostatně a nepotřebujete stěnu pro montáž. Tyto nohy jsou vyrobeny z kovu a jsou praktické nejenom z hlediska stability, ale také s ohledem na jejich vzhled. Montáž a práce s nohami je velmi jednoduchá a intuitivní, takže ji zvládne opravdu každý.

Technické údaje a obsah balení

Řady Stilista jsou vybaveny praktickými výrobky, které jsou velmi kvalitní a hlavně účelné. Proto vám nabízíme také technické údaje, které vám pomohou při volbě správné poštovní schránky.

  • Rozměry výrobku: 37 x 37 x 10 cm
  • Rozměry otvoru: 33,5 x 3,5 cm
  • Role novin: 36,5 cm x 8 cm x 9 cm
  • Délka nohou: 120 cm
  • Materiál: práškově lakovaný kov
  • Včetně dvou klíčů

Obsah balení je sestaven tak, aby jste měli všechny potřebné součástky k dispozici a mohli tak sestavit schránku co nejrychleji a nejjednodušeji.

  • 1 x schránka
  • 1 x stojan s nohami
  • 1 x montážní materiál
  • 2 x klíč

Pokud hledáte kvalitní a praktickou poštovní schránku, pak je řada Stilista ta nejlepší volba. V naší nabídce naleznete širokou škálu výrobků, mezi kterými si určitě vyberete ten správný. Navštivte naši stránku www.vybirejnabytek.cz a přesvědčte se sami.

Stojící poštovní schránka v Tokiu v antracitovém provedení se dvěma nohama

Naše poštovní schránky jsou moderní, praktické, kvalitní a hlavně účelné. Díky nim budete mít své doručené zásilky v bezpečí a zároveň vás nebudou nijak omezovat při jejich rozsahu. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, takže budou sloužit mnoho let a zachovají si svůj perfektní vzhled. Vyberte si tu pravou schránku již dnes a ušetřete si mnoho starostí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.