Sprchový set Grohe Rainshower Solo – luxusní styl a komfort sprchování!

Chceš mít ve své koupelně luxusní sprchový set, který ti dopřeje komfort sprchování jako v pětihvězdičkovém hotelu? Pak je pro tebe ideální volbou sprchový set Grohe Rainshower Solo.

Sprchový set Grohe Rainshower Solo

Jak sprchový set Grohe Rainshower Solo vypadá

Tento sprchový set se pochlubí moderním designem a luxusním vzhledem. Jde o sprchovou hlavicí s průměrem 15 cm a délkou 90 cm, která je vyrobena z kvalitního kovu. Kromě toho je vybaven dvěma funkcemi: dešťovou vodou a tryskou PowerJet, díky čemuž si každý může zvolit podle svých preferencí.

Sprchová hlavice je snadno ovladatelná a přizpůsobí se podle potřeby. Se sprchovým setem Grohe Rainshower Solo si můžeš dopřát příjemné sprchování s poklidným dešťovým efektem, nebo si zvolit silnou trysku PowerJet, díky níž si dokonale spláchneš stres a napětí.

Kromě toho sprchový set nabízí i změnu vody mezi dešťovou hlavicí a PowerJet. Přenášej se tak z jedné funkce do druhé jednoduše a bez jakéhokoliv nástroje.

Jak sprchový set Grohe Rainshower Solo funguje

Sprchový set Grohe Rainshower Solo funguje dobře jak v malých, tak i v prostorných koupelnách. Je možné ho jednoduše namontovat na strop nebo na stěnu díky 1/2 palcovému připojení, které se hodí pro většinu běžných koupelnových armatur.

Jednoduché použití a snadná instalace jsou hlavní výhody tohoto sprchového setu, díky kovovému materiálu bude mít dlouhou životnost a zůstane jako nový i po mnoha letech používání.

Chceš si dopřát komfort a luxus, který nabízí sprchový set Grohe Rainshower Solo? Potom klikni na odkaz „sprchový set Grohe Rainshower Solo“ a objednej si ho hned teď na našem eshopu se slevou!

Sprchový set Grohe Rainshower Solo

Závěr

Sprchový set Grohe Rainshower Solo nabízí luxusní styl a komfort sprchování s dvěma funkcemi a snadnou instalací. Je vyroben z kvalitního kovu a má moderní design.

Nabízíme tento skvělý produkt se slevou na našem eshopu, klikni na odkaz „sprchový set Grohe Rainshower Solo“ a objednej si ho ještě dnes!

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.