Skleněný konferenční stolek Walter od Moebel Living s chromovou podnoží, rozměry 55×50 cm


Skleněný konferenční stolek Walter od Moebel Living s chromovou podnoží

Designový konferenční stolek Walter, který je složen ze tří otočných desek, bude krásným doplňkem každého moderního obývacího pokoje. Podnož v chromované barvě působí vzdušným dojmem a tvoří velmi atraktivní spojení s transparentními skleněnými deskami. Toužíte-li po výrazném a zároveň praktickém stolku, který zaujme, bude stolek Walter tou pravou volbou.

I když konferenční stolek Walter od renomované značky Moebel Living zaujme svým designem, také je velmi praktický. Rozměry 55×50 cm jsou perfektní pro to, aby se stolní desi vešla například před pohovku nebo u křesla. Tři skleněné desky navíc nabízejí mnoho prostoru na uspořádání knih, časopisů, dekoračních prvků i kávových či čajových souprav.

K čištění použijte hadřík z mikrovlákna

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Čistění konferenčního stolku Walter od Moebel Living není náročné, ale vyžaduje opatrnost. Skleněné desky je třeba ošetřovat jemně, aby se na nich neudělaly viditelné škrábance. Mohou se na něm také objevit otisky prstů a prach, ale s pomocí hadříku z mikrovlákna je můžete snadno odstranit.

Inspirace pro váš interiér

Odkaz na produkt: Moebel Living skleněný konferenční stolek Walter

Skleněný konferenční stolek Walter od Moebel Living s chromovou podnoží je ideální volbou pro moderní interiéry. V kombinaci s koženou pohovkou a křesly vytvoříte dokonalý prostor pro odpočinek i pracovní setkání.

Moebel Living skleněný konferenční stolek Walter

Nebojte se experimentovat s výraznými kousky nábytku, které zvýrazní charakter vašeho interiéru. Konferenční stolek Walter od Moebel Living je právě takovým kouskem, který váš obývací pokoj oživí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.