Šedá kožená rohová pohovka MESONICA Puzo – luxusní a prostorná volba pro moderní interiér o délce 317 cm

Designová pohovka MESONICA Puzo rozhodně zaujme na první pohled. Robustně vyhlížející pohovka je čalouněná velmi kvalitním a příjemným koženým čalouněním v zajímavém šedém odstínu a opatřená stabilní kovovou podnoží. Hluboký sed a tvarované područky vám poskytnou pohodlné a komfortní posezení. Tato pohovka elegantních linií a působivého provedení vnese do vašeho domova jedinečný styl.

Luxusní designová pohovka MESONICA Puzo

Pohovka MESONICA Puzo se stala oblíbenou volbou pro ty, kteří chtějí vnést do svého obývacího pokoje jedinečný styl. Díky kvalitnímu koženému čalounění a stabilní kovové podnoži působí tato pohovka skutečně luxusně. Její šedý odstín se skvěle hodí do moderních interiérů, ale zároveň se hodí i do klasických obývacích pokojů.

Pohodlné a komfortní posezení

Pohovka MESONICA Puzo nabízí nejen krásný design, ale také pohodlné a komfortní posezení. Hluboký sed a tvarované područky vám umožní relaxovat po dlouhém dni a užít si příjemné posezení s rodinou nebo přáteli. Vzhledem k tomu, že se jedná o rohovou pohovku, je prostor pro více osob. Proto se tato pohovka hodí i pro menší party nebo pro večírky.

Šedá kožená rohová pohovka MESONICA Puzo

Vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám

Jelikož se jedná o produkt na zakázku, vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto si před nákupem pohovky MESONICA Puzo pozorně přečtěte všechny informace na webových stránkách prodávajícího.

Tip: K čištění doporučujeme otírání měkkým hadříkem namočeným ve vlažné vodě. V případě obroušeného povrchu není vhodné používat vodu. Proto doporučujeme kartáč s jemnými kovovými jehličkami mezi štětinami s následným přeluxováním vyčištěného místa.

Detail Šedé kožené rohové pohovky MESONICA Puzo

Pohovka MESONICA Puzo je skvělou volbou pro ty, kteří hledají luxusní designovou pohovku s pohodlným posezením. Její šedá barva a elegantní linie ji dělají unikátní a dokáže tak snadno ozvláštnit váš interiér. Navíc díky rohovému provedení poskytuje dostatek místa pro více osob. Pokud hledáte styl, kvalitu a komfort, pak je Šedá kožená rohová pohovka MESONICA Puzo tou pravou volbou pro vás.

>>> Koupit Šedou koženou rohovou pohovku MESONICA Puzo <<<

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.