Postel Faro 120×200 cm s úložným prostorem v kombinaci dub/bílá


Zaujme na pohled

Postel s úložným prostorem z kolekce Faro v trendovém severském stylu zaujme na pohled. Kombinace dubu s bílými a šedými plochami z ní dělá jedinečný kus nábytku. Určitě si jí všimnete, ať už ji umístíte kamkoliv v místnosti.

Vhodná pro všechny věkové kategorie

Nábytek je vhodný pro vybavení pokoje všech věkových kategorií – pro děti, teenagery i dospělé. Díky svému neutrálnímu vzhledu se snadno přizpůsobí každému vkusu a stylu. A nejen to, s šířkou 120 cm a délkou 200 cm je postel ideální pro menší pokoje.

Praktický úložný prostor

A co ten úložný prostor? Skrývá se pod matrací a má kapacitu až 646 litrů! Tento praktický úložný prostor vám umožní snadno se zbavit nepotřebných věcí, které vám překážejí v místnosti. A co víc, budou chráněny před prachem a nečistotami, které by se bez něj do matrace dostaly.

Dub a bílá kombinace

je navržena s ohledem na severský styl, který je momentálně velmi populární. Kombinace dubu s bílými a šedými plochami vytváří v místnosti příjemnou atmosféru a dodává jí moderní vzhled.

Vysoce kvalitní materiály

Kvalita je pro nás prioritou. Proto jsme pro vás vybrali pouze ty nejlepší materiály. Postel je vyrobena z laminovaného dřevotřískového materiálu, který vyniká svou pevností a odolností.

Závěr

Zkrátka a dobře, pokud hledáte moderní postel, která zarazí vaše návštěvy a zároveň bude praktická, je jasnou volbou. Navíc nyní můžete zažít neuvěřitelnou akci a koupit si ji za super cenu na www.nabytekhned.cz!

Postel Faro 120x200 cm s úložným prostorem v kombinaci dub/bílá
Postel Faro 120x200 cm s úložným prostorem v kombinaci dub/bílá
Postel Faro 120x200 cm s úložným prostorem v kombinaci dub/bílá

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.