Obývací stěna SOHO 6A v bílém lesku od MEBLINE – designový kus do moderního interiéru!

Obývací stěna SOHO 6A v bílém lesku od MEBLINE je moderní nábytek, který skvěle zapadne do každého interiéru. Vzhledem k tomu, že se jedná o sestavu, můžete si vybírat, kolik komponentů chcete a jaké rozměry budou vašemu potřebám nejvíce vyhovovat. Celkové rozměry sestavy jsou Šířka 240cm x Výška 192cm x Hloubka 43cm.

Rozměry jednotlivých součástí

Vitrína vysoká SOHO SH1 má rozměry Šířka 60cm x Výška 192cm x Hloubka 41cm. Vitrína nabízí dostatek úložného prostoru na vaše oblíbené dekorační předměty i knihy. Pokud si oblíbíte nějakou zajímavou dekoraci, můžete ji vyzdvihnout a osvětlit ji pomocí LED osvětlení, které je k dispozici v podobě dvou- nebo tříbodového kruhového světla. Led osvětlení si můžete objednat za příplatek a máte na výběr ze čtyř barev nebo RGB (16 barev + ovládání).

Závěsná vitrína SOHO SH2 se hodí pro umístění na zeď nad střední částí nábyteku. Výška vitríny je 115,5cm a Šířka 60cm. Hloubka je pouze 29cm, takže se závěsná vitrína nevztahuje do hloubky nábytku. Pokud se rozhodnete pro LED osvětlení, bude vitrína vypadat ještě lépe, neboť budete mít spoustu místa na dekorační předměty a knihy.

TV stolek 180 SOHO SH3 je nejoblíbenější komponentou této sestavy. Šířka tv stolku je 180cm, výška je 37cm a hloubka 43cm. S tv stolkem nejde špatně. Je dostatečně prostorný na to, aby se na něm vešel televizor i další elektronika, jako jsou hromady kabelů, dálkové ovladače a konzoly. Na adresu tv stolku SOHO SH3 opravdu nemám žádnou kritiku.

Závěsná police SOHO SH5 2 ks je dalším prvkem, který může být umístěn nad tv stolkem, ale může být také umístěn na stěnu vedle tv stolku. Police mají Šířku 125cm, výšku 20cm a hloubku 20cm. Oba kusy jsou maximálně zatížitelné do 10kg.

Barva, materiál a další informace

Obývací stěna SOHO 6A v bílém lesku od MEBLINE je vyrobena z kvalitního materiálu. Korpus je z laminované desky a čelo z lakované MDF desky s vysokým leskem. Rukojeti jsou z plastu. K dispozici je variantní barva bílý/bílý lesk, která se hodí do jakéhokoli moderně laděného bytu.

Podrobné informace o obývací stěně SOHO 6A v bílém lesku od MEBLINE naleznete zde: https://www.nabytekhned.cz/produkt/mebline-obyvaci-stena-soho-6a-bily-lesk

Obývací stěna SOHO 6A v bílém lesku od MEBLINE je dodávána s dvouletou zárukou. Tento designový kus se skvěle hodí do každého moderního interiéru, kde dává vyniknout vašim nejlepším dárkům a úlovkům, včetně oblíbeného televizoru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.