Nový Ambia Home odkládací stolek z borovice v přírodní barvě s černými detaily


odkládací stolek

Odkládací stolek v přírodních a černých tónech

Ambia Home odkládací stolek z borovice v přírodní barvě s černými detaily je ideálním doplňkem do moderního interiéru. Jeho provedení z borovice udržitelného původu dává nábytku nejen přirozený nádech, ale i tu správnou dávku elegance.

odkládací stolek v přírodní barvě

Přírodní materiály v moderním provedení

Odkládací stolek má rozměry 40x40x40 cm. Při jeho výrobě byly použity nejen borové dřevo, ale také MDF desky v černé barvě, které dokreslují moderní a elegantní design nábytku.

Díky drobným rozměrům je Ambia Home odkládací stolek vhodný i do menších bytů či pokojů a může sloužit k různým účelům. Díky praktickému odkládacímu prostoru můžete na stolek umístit například knihu, sklenici s nápojem, nebo dokonce využít jako noční stolek v ložnici.

černé detaily odložených věcí

Vyberte si svého Ambia Home odkládacího stolku

Navštivte náš eshop a vyberte si svého Ambia Home odkládacího stolku v přírodních a černých tónech. Zaručujeme kvalitní provedení a udržitelnost použitých materiálů. Staňte se majitelem moderního a praktického nábytku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.