Nová kolekce ASIR: Bílá předsíňová stěna ANTRE


ASIR představuje novou kolekci předsíňových stěn, které nabízejí praktické řešení úložného prostoru a zároveň vynikají svým moderním designem. Jednou z nejzajímavějších, a zároveň nejpraktičtějších, variant je předsíňová stěna ANTRE.

Velká úložná skříň, police, tyč a háčky na kabáty

Tato stěna nabízí velkou úložnou skříň, police na uložení bot nebo dalších předmětů, tyč na zavěšení kabátů a háčky na klíče. Všechny tyto prvky se nacházejí na jednom místě a tak se snadno zapojí do vašeho každodenního rituálu.

Stěnu doplňuje velké, praktické zrcadlo na dveřích v kterém snadno zkontrolujete svůj celkový stav. Navíc opticky rozšíří malou předsíň.

Materiál, rozměry a další specifikace

Stěna je vyrobena z melaminem potažené dřevotříska 18 mm a disponuje rozměry 105 cm x 185 cm x 47,2 cm. Šířka zrcadla je 45 cm.

Předsíňová stěna ANTRE nabízí nejen dostatek úložného prostoru ale také moderní a vkusný design. Pokud hledáte praktickou a zároveň stylovou variantu, ASIR přináší optimální řešení. Navíc, právě nyní máte možnost tuto stěnu za velmi výhodou cenu zakoupit na Esrom.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.