Moderní noční stolek Tempo Kondela: Recenze modelu MONTANA SN


Provedení

Tempo Kondela přináší moderní a funkční noční stolek, který je součástí nábytkového systému Montana. Tento systém umožňuje vytvořit si vlastní interiér, ať už se jedná o obývací pokoj, jídelnu, kancelář nebo ložnici. Noční stolek MONTANA SN patří mezi nejžádanější kusy nábytku této značky a je k dostání zde: www.kupsinabytek.cz/produkt/tempo-kondela-nocni-stolek-montana-sn-2

Kvalitní materiál a provedení

Noční stolek MONTANA SN je vyroben z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub lefkas tmavý, což mu dodává moderní a elegantní vzhled. Celkové rozměry nočního stolku jsou 50 x 41 x 36 cm (v x š x h). Stolek je doplněn o ABS hrany, které zabezpečují ochranu před poškozením a prodlužují životnost nábytku.

Vysoce funkcionalní design

Noční stolek MONTANA SN disponuje jednou zásuvkou, kde můžete snadno uschovat své knihy, mobilní telefony, hodinky nebo jiné drobnosti. Konstrukce nočního stolku je vysoce stabilní a vydrží i těžší zátěž. Plocha nočního stolku MONTANA SN umožňuje výbornou manipulaci v posteli i při denním pobytu v ložnici.

Jednoduchá skladba

Noční stolek MONTANA SN je dodáván v demontu. Díky tomu, že je noční stolek vybaven jednoduchým systémem sestavení, není montáž náročná. Výrobek je dodáván s návodem, který Vám ukáže, jak noční stolek jednoduše sestavit.

noční stolek MONTANA SN

Závěr

Noční stolek MONTANA SN od Tempo Kondela je provedením, kvalitou a funkcionalitou vynikající kus nábytku. Jeho moderní vzhled se hodí do každé ložnice a doplní Váš interiér tak, aby plnil požadavky na maximální efektivitu, pohodlí a design. Jestliže hledáte právě tento kus nábytku, pak byste neměli váhat a objednat si ho na www.kupsinabytek.cz/produkt/tempo-kondela-nocni-stolek-montana-sn-2, kde jej nyní můžete získat za výhodnou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.