Moderní nástěnná police ASIR WR060: Skvělé řešení pro bytové úložné potřeby

Úložný prostor je v bytě velmi důležitý. Často se stává, že se v bytě uskladní více věcí, než je rozumné a potřebné. Proto je dobré mít nástěnnou polici, která poslouží jako úložný prostor pro různé věci.

Nástěnná police WR060

Nástěnná police WR060 upoutá svým černým rámem, který jako část diamantu nese malou bílou poličku. Tuto policovou desku lze využít na uskladnění různých předmětů. Černý rám dodá celému produktu moderní, elegantní vzhled, který se hodí téměř do každého interiéru.

Tuto polici lze využít pro různé účely. Můžete na ni postavit malé květináče, různé dekorace nebo drobné předměty. Pokud si tuto police například nainstalujete ve své pracovně, můžete na ni postavit třeba své oblíbené knihy nebo motivující citáty.

Police WR060 je bílo-černá nástěnná police, která nejenže nabízí odkládací prostor, ale zaručeně ozdobí stěnu, na kterou se ji rozhodnete nainstalovat. Pokud si nevíte rady s výběrem dekorací pro svůj byt, tuto nástěnnou polici máte zcela jistě hotovou. Stačí ji nainstalovat a můžete se těšit z toho, jak vaše stěna bude vypadat moderně a elegantně.

Vlastnosti a rozměry

Tato moderní nástěnná police není pouze stylová, ale také praktická. Je vyrobena z kovu a z bílých polic. To zaručuje pevnost i lehkost. Proto se hodí i na ukládání těžších předmětů.

Rozměry police jsou:

  • Šířka: 30 cm
  • Hloubka: 30 cm
  • Výška: 14 cm (2 kusy)

Police má nosnost až 5 kg, což je více než dostatečné pro většinu úložných potřeb v bytě. Toto skvělé řešení pro bytové úložné potřeby si můžete zakoupit na https://www.codina.cz/produkt/asir-nastenna-police-wr060-cerna.

Závěr

Nástěnná police WR060 je skvělým řešením pro bytové úložné potřeby. Není pouze praktická, ale také ozdobí vaši stěnu moderním, elegantním stylem. Pokud si tuto polici nainstalujete do svého bytu, jistě nebudete litovat. Tak si ji rychle pořiďte na https://www.codina.cz/produkt/asir-nastenna-police-wr060-cerna.

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.