Moderní box spring postel Vateno 180×200 – zelená Itaka pro dokonalý spánek


Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (látka Itaka)

Pozornost přitahuje vysoká odolnost proti oděru potvrzená testem Martindale. V testu látka získala odolnost na 100 000 cyklů! Navíc látka není náchylná k žmolkování a má vlastnosti, které omezují absorpci kapaliny do struktury látky. Díky těmto vlastnostem si látka zachová svůj původní vzhled po dlouhou dobu.

Postel je dodávána včetně matrací. Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí. Celková nosnost je 240 kg.

Součástí je 2x úložný prostor. Součástí je topper (krycí matrace).

Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box, na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY:
185x208x106cm
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 46cm

Klikněte zde pro více informací o této moderní box spring posteli.

Moderní box spring postel Vateno 180x200 - zelená Itaka pro dokonalý spánek

Moderní box spring postel Vateno 180x200 - zelená Itaka pro dokonalý spánek

Sázíte na kvalitu a pohodlí při spánku a odpočinku? Pak je tato moderní box spring postel Vateno 180×200 v zelené barvě Itaka tou pravou volbou pro vás. Její kvalita a design potěší nejen vaše oči, ale i tělo. Boxspring postele mají oproti klasickým postelím mnoho výhod, a to zejména díky své konstrukci. Jsou sestaveny z několika vrstev materiálů a systémů, které společně vytváří dokonalé místo pro spánek a odpočinek.

Tato postel je vyrobená z kvalitních materiálů, které zajišťují její vysokou odolnost a dlouhou životnost. Pozornost přitahuje zejména vysoká odolnost potahu proti oděru. Látka s názvem Itaka byla testována testem Martindale a získala odolnost na 100 000 cyklů. Není také náchylná k žmolkování a má vlastnosti, které omezují absorpci kapaliny do struktury látky. Výsledkem je potah, kter

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.