Massivní akátový jídelní stůl Catcio 160×90 cm pro vaši domácnost

Jídelní stůl ze série Catico je vyroben z masivního akátového dřeva a výborně doplní zejména interiéry zařízené v klasickém stylu. Díky ruční výrobě a přírodnímu materiálu je každý stůl originál a vnese do vašeho domova útulnou a příjemnou atmosféru.

Jídelní stůl Catcio

Klíčové vlastnosti jídelního stolu Catcio

1. Vysoká kvalita materiálu

Jídelní stůl Catcio je vyroben z masivního akátového dřeva, což ho činí pevným a stabilním. Materiál také přináší příjemnou barevnou strukturu a zbytek interiéru oživí.

2. Velikost pro celou rodinu

Stůl s rozměry 160×90 cm pojmou pohodlně celou rodinu nebo skupinku přátel. Je tak ideálním doplňkem pro rodinná setkání nebo večeře s přáteli.

3. Přírodní vzhled

Stůl Catcio se vyniká svým jednoduchým, ale přírodním vzhledem, díky kterému se skvěle hodí do prostředí zařízených v klasickém stylu. Jeho tvarování je navrženo tak, aby se pohodlně sedělo a stůl dokázal dát prostor i pro zdobení a další dekorace.

4. Snadná údržba

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Přejděte na stránku výrobce a pořiďte si jídelní stůl Catcio pro svůj domov.

Jídelní stůl Catcio detail

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.