Kusový koberec SKETCH MATT růžový / krémový s pásky od Dywanu Lusczow: Velikost 160×220 cm


Kusový koberec SKETCH MATT růžový / krémový s pásky od Dywanu Lusczow

Moderní a inovativní vzor

Kusový koberec SKETCH MATT růžový / krémový s pásky od Dywanu Lusczow je moderní a inovativní kusový koberec z kolekce SKETCH. Tato kolekce koberců je vyrobena z kvalitní syntetické příze, která je měkká a hebká na dotek. Díky vláknům příze Heat set Fryz je koberec odolný proti molům, bakteriím a houbám, zároveň se snadno udržuje v čistotě.

Technické parametry

Tloušťka koberce: asi 13 mm

Celková hmotnost: asi 2,40 kg/m2

Druh příze: 100% polipropylen heat set frise

Země původu: Turecko

Certifikát OEKO-TEX: ano

Záruka: 24 měsíců

Design

Kusový koberec SKETCH MATT růžový / krémový s pásky od Dywanu Lusczow má moderní a inovativní design. Koberec má růžovou a krémovou barvu, které jsou rozdělené páskami. Velikost 160×220 cm bude skvěle ladit s moderním nábytkem, ale i vintage kousky jej oživí a přidají mu punc originality.
Prostor, kam koberec umístíte, můžete oživit dalšími doplňky a dekoračními kousky.

Kusový koberec SKETCH MATT růžový / krémový s pásky od Dywanu Lusczow

Údržba

U koberců ze syntetické příze je údržba velice snadná. Pro úklid stačí použít vysavač, nebo vysát koberec ručním vysavačem. Pokud je potřeba, můžete použít i lehce vlhkou utěrku. Pokud se na koberec dostanou nějaké větší skvrny, doporučujeme použít šampon na koberce.

Kde zakoupit koberec SKETCH MATT růžový / krémový s pásky

Kusový koberec SKETCH MATT růžový / krémový s pásky od Dywanu Lusczow můžete zakoupit na stránkách Kupsinabytek.cz. Tento kusový koberec je nový, má certifikát OEKO-TEX a záruku 24 měsíců. Navíc na této stránce najdete i další koberce z kolekce SKETCH.

Nabídněte svému bytu inovativní kusový koberec SKETCH MATT růžový / krémový s pásky od Dywanu Lusczow a dejte mu unikátní atmosféru s puncem originality.

Nechte svůj byt zazářit!

Koberec SKETCH MATT růžový / krémový na Kupsinabytek.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.