HALMAR – Elegantní čalouněná postel Sabrina 160×200 v šedé barvě jako dokonalé dvoulůžko

Postel Sabrina je velice moderní a elegantní. Její dominantou je vysoké čelo se stylovým prošíváním. Celá postel je čalouněná odolnou tkaninou v šedé barvě, která není náročná na údržbu.

HALMAR Calouněná postel Sabrina 160×200 dvoulůžko šedá

Chcete-li si pořídit krásnou postel, která bude kromě toho, že bude plnit svoji funkci, také velice estetická, rozhodně neváhejte. Postel Sabrina od HALMARu v šedé barvě dokáže zajistit nejen komfortní spaní, ale také dokonalý vzhled vaší ložnice.

Praktická a snadná údržba

Postel stojí na čtyřech nohách z masivního dřeva v dekoru ořechu. Praktickou součástí postele jsou čtyři výsuvné úložné prostory ve formě šuplíků, které jsou umístěny v přední i bočních částech postele. Součástí postele je také lamelový rošt, který zvyšuje komfort spánku a prodlužuje životnost matrace.

Jednou z předností této postele je jednoduchá údržba. Čalounění z odolné tkaniny v šedé barvě je snadno omyvatelné a nenáročné na čištění. Masivní nohy postele jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, což zaručuje jejich dlouhou životnost a odolnost.

Halmar postel Sabrina

Rozměry a váha

Postel Sabrina je dostupná v rozměru 160×200 cm, což z ní dělá dokonalé dvoulůžko. Pokud ale potřebujete jiné rozměry, HALMAR nabízí i další varianty.

Rozměry:

  • Šířka: 171 cm
  • Délka: 218 cm
  • Výška: 111 cm
  • Spací plocha: 160×200 cm
  • Váha: 108,7 kg

Pro příjemné a pohodlné spaní je potřeba mít nejen kvalitní matraci, ale i dokonalou postel. HALMAR Calouněná postel Sabrina 160×200 dvoulůžko šedá splňuje všechny požadavky na kvalitní postel, která vám nabídne dokonalý noční odpočinek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.