Expedo Čalouněná postel BERAM s madrytem 1100 v černé ekokůži, rozměr 180×200 cm


Čalouněná postel BERAM

je jedinečnou postelí, která svojí prošívanou výškou a elegantními chromovanými nožičkami dodá každému interiéru šmrnc. Luxusní vzhled postele dotváří dekor ekokůže Madryt, který je velmi vhodný na údržbu.

Velký úložný prostor

Postel BERAM je výjimečná i svým praktickým designem. Skrytý pod matrací se nachází velký úložný prostor, což je perfektní řešení pro menší byty nebo pro ty, kteří potřebují více místa na uložení věcí. Ovládání je navíc velmi jednoduché pomocí automatického mechanismu.

Výběr čalounění a spací plochy

Při výběru postele BERAM nejsou problémem ani velikost spacího prostoru a barva čalounění. V konfigurátoru si můžete snadno vybrat velikost spací plochy a barvu čalounění, která bude nejlépe ladit s vaším interiérem. Na výběr máte také z různých materiálů čalounění, ale pro nejlepší vzhled doporučujeme zvolit právě dekor ekokůže Madryt.

Použité materiály

Expedo Čalouněná postel BERAM s madrytem 1100 v černé ekokůži je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Použitá ekokůže Madryt se velmi podobá kůži a je velmi odolná vůči poškození či opotřebení. Kvalitu postele BERAM zaručuje také použití madraca s pevným a stabilním základem.

je jedinečnou a praktickou postelí, která Vám dodá do bytu luxusní a elegantní vzhled. Navíc Vám poskytne potřebné místo pro uložení vašich věcí a kvalitní prostor pro spánek.

Expedo Čalouněná postel BERAM s madrytem 1100

Najděte si svou Expedo Čalouněnou postel BERAM s madrytem 1100 v černé ekokůži, rozměr 180×200 cm ještě dnes na stránkách Nabytekted.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Týden města a jeho autorem je Týden města. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.